Honza Musil photographer Honza Musil photographer Honza Musil photographer Honza Musil photographer Honza Musil photographer

Fotoexpedice na ISLAND

21. - 28. září 2023 odlet 20. 9. návrat 29. 9. 2023

Dobrodružství obklopené sopečným prachem a ledovými krystaly... V zemi kde můžete vidět jak naživo pracuje geologie naší Země, mohutné vodopády padající z vysokých skal a nekonečná území prachu a skal.

Pojď si užít divočinu téhle nádherné země, padající vodopády, aktivní sopečkonou krajinu, a když klapne počasí, tak i nádhernou polární záři. Připrav se na dynamické počasí, kdy v jeden den bude skoro léto a za chvíli začne padat sních. Světelné proměny jsou tu velmi rychlé. Turisticky budeme volit méně náročný terén. Stativ a filtry jsou velikou výhodou, ale na technice až tak nezáleží, důležité bude prožít a vidět všechnu tu krásu.

Po večerech si ukážeme i postupy zpracování fotografií. Naučím vás vše co znám od nastavení foťáku přes hledání kompozice a úprav pořízených fotografií.

Expedice je vhodná i pro nefotografy.

Chceš vědět více informací, zavolej mi 721 037 312 nebo napiš na honza@pribehysvetla.cz

Skógarfoss Iceland

Cena kurzu a náklady na cestu a ubytování

Cena kurzu je 21 000,-

Částka je splatná týden po přihlášení na kurz a je vratná pouze v případě, že se kurz nebude konat, pokud se nemůžete zůčastnit, můžete poslat náhradníka.

Letenku, jídlo, ubytování si každý hradí sám.

Doporučuji mít připraveno na cestu minimálně 30 tis a ideálně s rezervou 45 tis.

Rezervuj si svoje místo co nejdříve, v případě plné kapacity tě povedu jako náhradníka.

Přihlásit se na fotoexpedici

Přihlásit se můžeš telefonem 721 037 312 nebo napiš na honza@pribehysvetla.cz

Fotoexpedice Iceland Fotoexpedice Iceland

Fotoexpedice Iceland Skógarfoss Iceland

Podrobnější informace

Nejsem cestovní kancelář, a tak mohu ubytování zarezervovat, výhradně s vaším souhlasem, pak lze vyřídit vše potřebné za celou skupinu najednou. Datum odletu a příletu se může o plus minus jeden den změnit, vzávislosti na letenkách. Doladíme až bude kompletní skupina, minimálně 3 účastníci a maximálně 7 účastníků.

V ceně je kurzu je:

Moje know-how. Předání fotografický zkušeností z praxe. Vedení jako průvodce a příprava celého worskhopu. Teoretická a praktická výuka fotografie.

V ceně není:

Letenka do Reykjavíku 6-10 tis., můžete letět po své ose, ale pokusíme se spojit všechny účastníky do jednoho letu, ve skupině cesta lépe plyne. Jídlo na den 1 tis, ubytování na noc 1-2 tis, beznín a půjčení auta na den 1 tis. Nezapomeňte na cestovní pojištění, ideálně s pojištění odpovědnosti.

Kurz povede zkušený lektor a cestovatel Honza Musil

Honza se fotografie věnuje přes 20 let, od roku 2016 pořádá kurzy po celé republice, od roku 2021 je Ambassadorem Zoner Photo Studio X. Za sebou má několik zajímavých fotoepedic a desítky kurzů a školení.

Fotografie z předchozí expedice

Waterfall Dynjandi view over Bæjarfoss Vrak lodi Garðar Jökulsárlón - Diamantové jezero Accident of a Douglas DC-3 at Sólheimasandur Iceland Skógar waterfall Lake near glacier Sólheimajökull Skógar waterfall Bouře kousek od Víku Accident of a Douglas DC-3 at Sólheimasandur Iceland Islanský poník Drangeyjarskáli Sopka Hekla při západu slunce Strokkur geysir U vodopádu Gullfoss Vodopád Gullfoss krásně z výšky Parťáci na expedici Vodopád Seljalandsfoss Vodopád Seljalandsfoss při západu slunce
Menu
třeba REM kod