Honza Musil photographer Honza Musil photographer Honza Musil photographer Honza Musil photographer Honza Musil photographer

Design by honza

Webové stránky a návrhy designů tvořím od roku 2004. Pomohu Vám vytvořit webové stránky od samého začátku. Mojí specializací je UX/UI design a sémantika obsahu. Webové stránky tvořím na platformě WordPress a nebo ve spolupráci se spičkovými vývojáři, tvoříme aplikace na míru vašim požadavkům. Vždy záleží na tom co má výsledný projekt splnit za cíl a kdo je vaše cílová skupina.

Hotely a penziony

Rozohdující pro prezentaci vašeho penzionu jsou jednoduché a graficky příjemné stránky. Veliký důraz je kladen na kvalitu fotografií a navození příjemné atmosféry. Možnost rezervace a ceník jsou nezbytnou součástí, velikým plusem jsou pak typy na výlety, případně informace o základní vybavenosti v okolí. Je dobré pamatovat i na dobrou dostupnost z mobilního telefonu.

Propojení stránek penzionu se sociálními sítěmi, působí dlouhodobě jako efektivní šíření povědomí o ubytování. Proložení profesionálně nafocených fotografií s fotografie vašich a vašich návštěvníků, udělají poutavou kolekcí. Lze udělat stručné video, které potencionálního návštěvníka provede.

Tvorba webových stránek

Firemní a obecní prezentace

Propojení vaší vizuální identity navašich webových stránkách dělá vaši firmu jedinečnou a dobře zapamatovatelnou. Nedílnou součástí je prezentace vašich služeb a produktů.

Pokud jste začínající firma rád vám pomohu s tvourbou vizuální identity, tvorbou loga propojení komunikační strategie.

Ukázky grafické tvorby a log

Tvorba firemních prezentací

Projekty propojené na interní systémy a aplikace

Máte produkt či službu, které potřebují individuální přístup a dlouhodobý rozvoj. I na tokový projekt jsou týmy špičkových vývojářů, se kterými spoluprauji, připraveni.

Realizace mobilních aplikacích na platformě Android a iOS.

Automatiazce přihlašování na pořádané semináře, tak aby došlo k přenosu dat do CMR databáze a automatickému vystavení faktury z účetního systému.

Projekty propojené na interní systémy a aplikace

Komutní a obsahové stránky

Publikujete velké množství odborných článků nebo jen potřebujete komunikovat nové termíny akcí svým studentům?

Komutní a obsahové stránky

Loga a firemní identita:

Penziony a hotely
Menu
třeba REM kod